Ramki z nadrukiem UV września

Tablice rejestracyjne z nadrukiem UV

Jesteś kierowcą, a twoje auto jest dla ciebie wiecznie dopieszczaną nawet w najdrobniejszym calu perełką? A może po prostu wyszukujesz niewielkiego prezentu dla kogoś kto posiada wóz? Niezależnie od reakcji oferujemy tobie zmianę wyglądu tablic rejestracyjnych a także proponujemy nasze ramki z nadrukiem UV, które wyróżnią poniekąd to konkretne auto na tle innych.
Masz dosyć banalnych ramek stosowanych do mocowania tablic rejestracyjnych? My również, wobec tego właśnie postanowiliśmy wyjść klientom na przeciw i wprowadziliśmy do propozycji naszej drukarni dokonane z odpornego produktu, dzisiejsze Ramki z nadrukiem UV. Dowolność nadruku pozostawiamy do dyspozycji interesanta. Odbiorca może wyznaczyć nam nadruk z treścią reklamową (np. nazwę z adresem i nr tel. mechanika) albo swoją jak np. swoje imię albo pseudonim, a także fullprint w wybranym przez siebie szablonie. Nadruk urzeczywistniamy technologią cyfrowego druku UV a także metodą sitodruku UV. Obie formy wykorzystujące technikę nadruku UV umożliwiają na pozyskanie zniewalającej głębi odcieni oraz głębokiej kolorystyki, a co za tym idzie jaskrawości a przy tym imponującej czytelności. Ponadprogramową zaletą takiego wydruku jest jego trwałość – niestraszne mu żadne warunki atmosferyczne – deszcz czy też słońce, a nawet siarczysty mróz. Nasi wykwalifikowani pracownicy wykonają projekt ramki ściśle stosując się do pańskich wytycznych, byście posiadali osobliwe, spersonalizowane ramki z nadrukiem UV.
Zarządzamy rozległym wachlarzem orientacyjnych wzorników, bogatą paletą kolorów oraz wieloma czcionkami. Do państwa wyboru przynależy również wariant stosowanej ramki, gdyż wykorzystywane przez nas są dostępne w dwóch szerokościach: wąskiej  (20 mm) a w dodatku szerokiej (23 mm). Z pewnością wyszukasz w naszej ofercie coś dla siebie.


Możliwość komentowania jest wyłączona.